Menu Close

Dažniausiai užduodami klausimai

Savo klausimus, pageidavimus, pasiūlymus ar pastabas galite parašyti į žemiau esančią užklausimo formą.

1. Sveiki, norėjau pasiklausti ar norint į darželi leisti vaiką reikia laukti eilės ar priimate ir taip ? Ir kur reikėtų nuvykti dėl darželio ar į pati darželi ar į savivaldybė ? Del priėmimo?
Vaikai priimami į lopšelį-darželį pagal Šilutės rajono savivaldybės tarybos 2016 m. gegužės 5 d. sprendimą „Dėl centralizuoto vaikų priėmimo į Šilutės rajono savivaldybės švietimo įstaigas, įgyvendinančias ikimokyklinio ir priešmokyklinio ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, tvarkos aprašo patvirtinimo“ Nr. T1-325

Apie tai skaitykite šiame tinklapyje: vaikų priėmimas.

2. Kokias paslaugas galit suteikti vaikui, kuris turi kalbos problemų? Ar pas jus yra psichologė ir logopedė. Ačiū.
Darželyje veikia logopedinė grupė. Teikiame logopedo paslaugą vaikams, turintiems kalbos ir kalbėjimo sutrikimų. Psichologas dirba.

3.  Vilma Basevičienė
Noriu labai padėkoti darželio direktorei, meninio ugdymo mokytojai, auklėtojoms ir visam personalui už surengtą nuostabią Žibintų šventę. Neabejotinai, kaip ir kiekvienais metais, darbo įdėta labai daug – šventė šilta ir jauki. Idėja rinktis visiems prie bendro laužo, prie kurio lydėjo ypatingas, žibintais nušviestas kelias, puiki. Tikiu, jog taip pakoreguota šventės koncepcija taps nuostabia tradicija.

4. Laba diena, noriu paklausti, kokio amžiaus vaikučiai yra priimami į lopšelio grupę? Prieš kiek laiko reikėtų pateikti prašimą?
Vaikai priimami nuo 1 metų. Prašymą pateikite jau dabar, nes šiuo metu yra eilė norinčių patekti į mūsų darželį.

5. Kokie Jūsų darželio privalumai, ar jie padeda vaikučiams tobulėti?
Lopšelis-darželis „Žibutė“ – unikalus. Tai bendruomenė, kurioje dalyvauja visi – vaikai, tėvai, auklėtojai, švietimo pagalbos specialistai, nepedagoginis personalas ir kiti: logopedas, judesio korekcijos mokytojas, socialinis pedagogas, psichologas. Darželio aplinka, skirta visapusiškam vaiko ugdymui, pilnaverčiam jo dabarties išgyvenimui ir tinkamam parengimui tolimesniam ugdymui/si. Veikia logopedinė ir Valdorfo pedagogikos grupės.

6. Laura – Man norėtųsi sužinoti, ar yra papildomų užsiėmimų vaikučiams 4 metų.
Iš Jūsų klausimo nelabai aišku, kokius papildomus užsiėmimus turėjote galvoje. Mūsų darželyje papildomų mokamų užsiėmimų nėra (jei turėjote mintyje dailę, šokius ar kt.). Bet vadovaujantis įstaigos ugdymo programa ir metiniu veiklos planu vyksta labai daug įdomių veiklų ir renginių, kuriuose visi vaikučiai turi lygias galimybes saviraiškai – ir piešti, ir šokti, ir dainuoti, ir vaidinti.

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Tema

Jūsų žinutė

Saugos klausimas (būtina)
1+1=? 

 

Skip to content