Menu Close

Aktyvių tėvų klubas

Aktyvių tėvų klubas

 

2023 m. spalio 26 d. įvyko pirmasis Šilutės lopšelio-darželio „Žibutė“ Aktyvių tėvų klubo narių susitikimas. Pirmojo susitikimo metu tėveliai aptarėme, kokie mūsų lūkesčiai tapus klubo nariu, ką galime įdomaus ir naudingo nuveikti šiais mokslo metais.

Tai patys aktyviausi mūsų darželio vaikučių tėvai, pilni idėjų, entuziazmo, gerų emocijų

bei nusiteikę aktyviai prisidėti prie darželio gyvenimo!

Klubo tikslas – skatinti tėvus įsitraukti į darželio ugdymo proceso organizavimą bei vykdymą. Kviečiame tėvus būti ne tik formaliais mokymosi įstaigos dalyviais, bet prisidėti prie aktyvaus darželio gyvenimo: kelti iniciatyvas, bendrauti, bendradarbiauti, dalyvauti, organizuoti ir taip prisidėti prie vaikų ugdymo proceso.

Klubas atviras visiems aktyviems tėveliams, kurie turi idėjų, kaip patobulinti lopšelio-darželio veiklą ir vaikų gyvenimą padaryti dar įdomesnį. Norintys prisijungti prie mūsų, kreipkitės į savo grupių mokytojas, jos padės Jums pradėti komunikuoti su Aktyvių tėvų klubu.

Visų norinčių labai laukiame!

 

Pirmoji Aktyvių tėvų klubo veikla – prisidėjimas puošiant darželio lauko teritoriją žiemos šventėms. Nykštuko lauko namelyje mamytės apgyvendino kelis, pačių pagamintus nykštukus. Viena iš mamyčių padovanojo darželiui dvi gyvas eglutes: į muzikos salę ir į holą. Kiti tėveliai iš senosios dirbtinės darželio eglutės pagamino du nykštukus, kurie papuošė teritoriją lauke. Nykštukai džiugino, traukė visus: ir mažus, ir didelius prie jų nusifotografuoti. Dar viena mamytė prisijungė puošiant muzikos salę. Aktyvūs tėveliai padėjo sukurti švenčių laukimo nuotaiką!

 

Skip to content