Menu Close

Spalio mėnesio pabaigoje Šilutės lopšelis-darželis šventė 45-ąjį gimtadienį.

Sveikinu 45-ojo įstaigos gimtadienio proga ir dėkoju!

Vaikams: ačiū už Jūsų nuoširdų juoką, klegesį, smalsumą, skvarbų žvilgsnį. Tegul Jūsų vaikystė darželyje būna graži, laiminga, linksma.
Tėvams: už pasitikėjimą, nuoširdumą, partnerystę, bendradarbiavimą, už meilę vaikams.

Darbuotojams:  už viską… Jūsų darbštumas, energija, širdies šiluma, atidumas, meilė ir pagarba visiems suteikia pasitikėjimą, pasididžiavimą.
Tegul pildosi Jūsų planai ir svajonės, siekis šią dieną padaryti geresne už vakarykščią, tegul pakanka sveikatos ir ištvermės, tegul Jūsų prasmingo  gyvenimo žingsnius lydi sėkmė ir laimė.

Direktorė Raimonda

Holo stende ir galerijos palangėje – nuoširdūs linkėjimai jubiliejaus proga. Darbuotojus maloniai nustebino vaikų ir tėvų originalūs darbeliai ir sveikinimai.  Vaikų tėvų įvertinimai mūsų darbuotojams labai svarbūs. Jie skatina tobulėti, padeda jaustis svarbiais ir suprastais.

Šventinė savaitė prasidėjo Darželio atsiradimo istorija. Vaikai statė darželį, tokį kokio norėjo, kokį įsivaizdavo. Tai buvo aktyvi vaikų kūrybinė veikla ir grupėse, ir lauke.


Šventinį antradienį pavadinome Pyragų diena. Vaikai vaišinosi kartu pagamintomis vaisių piramidėmis, su mamomis ir močiutėmis  keptais  obuoliais, obuolių pyragu ir kitais gaminiais iš vaisių.

Trečiadienį pavadinome Dovanos darželiui diena. Ir darželyje, ir namuose, kartu su šeima, vaikai gamino dovanas.


Ketvirtadienį vyko Žygio diena. Ir kur tik jie nėjo… mažieji vaikščiojo po darželio teritoriją, vyresnieji vaikai išėjo už darželio ribų: prie Šilutės sienos, į prieplauką, į parką, fiksavo nueitus žingsnius. XI grupė nužygiavo net 4000 žingsnių.


Šventinės savaitės penktadienį skyrėme Balionų,  Burbulų ir Dovanų vaikams, darbuotojams dienai.

Sveikiname auklėtojo padėjėją Danutę Bendžiuvienę, įstaigoje dirbančią nuo pat pirmos įkūrimo dienos -45 metus ir ikimokyklinio ugdymo mokytoją Vitaliją Stankaitienę, atsiliekančią nuo Danutės tik keletu metų.

 

Ilgiausių metų, „Žibute“!!!