Menu Close

Projektas „Lietuva, Tėvyne mano“

Vasario 5-15 dienomis mūsų darželyje vyko projektas „Lietuva, Tėvyne mano“. Į jį įsitraukė visa darželio bendruomenė. Per šį laikotarpį vaikai susipažino su Lietuvos valstybės simboliais – vėliava, herbu, himnu; piešė, lipdė ir aplikavo šia tema; mokėsi dainų ir eilėraščių Lietuvai; aiškinosi, kas yra Tėvynė ir kodėl turime puoselėti protėvių palikimą.

Namuose vaikai kartu su tėveliais pynė, rišo, nėrė Lietuvos vėliavos spalvų juosteles, kurios kūrybingų mokytojų rankose sugulė į vientisą simbolinį paveikslą, papuošusį mūsų holo sieną.

Grupėse vaikai su mokytojomis ir padėjėjomis, naudodami antrines žaliavas, kūrė didingas Lietuvos pilis. Visos jos taip pat papuošė mūsų darželio holą.

Dvi projekto savaites vainikavo šventinis koncertas, kuriame skambėjo dainos ir eilėraščiai Tėvynei Lietuvai, sukosi smagūs rateliai, visus įtraukė žaidimai su klumpėmis, žuvies gaudymu ir Lietuvos žemėlapio kūrimas. Aktyvių tėvų klubas taip pat įsitraukė į projektą: šventinio koncerto pabaigoje Lietuvos gimtadienio proga visi vaišinosi  tai progai iškeptais keksiukais. Iki kito gimtadienio, Lietuva!

Šventinį koncertą žiūrėkite čia:

https://drive.google.com/file/d/15DkD0xMpCGjyVWZOCsccgfRwDGJFYrdp/view?usp=sharing

Skip to content